ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

JĘZYKOWO-PLASTYCZNYM
 POD PATRONATEM

OGÓLNOPOLSKIEJ  SZKOŁY JĘZYKOWEJ   BRITISH SCHOOL

„WIELKA BRYTANIA W OCZACH MAŁEGO DZIECKA”

I.   GŁÓWNY ORGANIZATOR :

Przedszkole Miejskie nr 53 w Sosnowcu

we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 35 w Sosnowcu , Przedszkolem Miejskim nr 12               w Będzinie i Ogólnopolską Szkołą Językową British School

Osoby odpowiedzialne w poszczególnych placówkach to nauczyciele języka angielskiego:

- Anna Jesse-Tomsia   PM 53

- Olga Gruszczak  PM 35

- Ewa Majewska  PM  12

- Konrad Kawelczyk BSCH

II. CELE KONKURSU:

- popularyzacja języka angielskiego;

- pogłębianie zainteresowań Wielką Brytanią;
- promowanie twórczości dziecięcej;
- zachęcanie do aktywności plastycznej oraz czerpanie radości poprzez działania plastyczne;

III.  CZAS TRWANIA KONKURSU:

18.05 – 25.05 .2020r.

IV. REGULAMIN KONKURSU:

-konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodzin;
-zadaniem dzieci jest wykonanie pracy plastycznej  związanej z zabytkami, charakterystycznymi miejscami, osobami lub przedmiotami kultury Wielkiej Brytanii;

- forma pracy:  praca przestrzenna, makieta

- technika wykonania prac: dowolna (rysowanie, wycinanie, malowanie, wydzieranie, wyklejanie)
- każdy uczestnik wykonuje jedną pracę;
- uczestnicy konkursu przesyłają zdjęcia prac i zgody na udział w konkursie na adres e-mailowy : jezyk.angielski53@onet.pl  w tytule wpisując ''PRACA KONKURSOWA''
- każde zdjęcie pracy konkursowej powinno zawierać  metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka, numerem przedszkola oraz nazwą grupy do jakiej uczęszcza dziecko;

- termin wysyłania  prac  do  25 maja 2020r.

V. KRYTERIA OCENY PRAC KONKURSOWYCH:

- zgodność z tematem;
- pomysłowość i oryginalność;

- wykorzystanie różnorodnych materiałów

VI. WYNIKI KONKURSU:

Ogłoszenie wyników nastąpi na stronach internetowych przedszkoli .Wszyscy uczestnicy otrzymają podziękowania za udział,

Zwycięzca konkursu otrzyma semestralny kurs języka angielskiego metodą Teddy Eddie w British School, a autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe (m.in. kupony rabatowe na rozpoczęcie nauki języka angielskiego w jednym  z oddziałów Ogólnopolskiej Szkoły Językowej British School (oddz. Dąbrowa Górnicza, Będzin, Chorzów).

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

- Uczestnictwo w konkursie –przesłanie zdjęć prac konkursowych -jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na upublicznienie ich na stronach internetowych  przedszkoli i szkoły językowej.

- Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę i upoważniają organizatorów do przetwarzania ich danych osobowych wyłącznie do celów organizacji konkursu.

- Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje jego regulamin.

- Podziękowania i dyplomy zostaną przesłane drogą elektroniczną do Uczestników konkursu, natomiast nagrody rzeczowe zostaną wręczone po powrocie dzieci do placówek /lub w innej formie uzgodnionej ze zwycięzcami.

Ogłoszenie wyników: 29 maja 2020r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!