KONKURS  JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ I DZIECI

Św. Jan Paweł II  - papież i dzieci

Opis: https://przedszkolewolanow.edupage.org/elearn/pics/text/text_text1/4d5106187dbeffb0428e238dda79db22e1606927

Celem konkursu wewnątrzprzedszkolnego:

jest przybliżenie dzieciom  postaci Jana Pawła II z okazji  100 rocznicy Jego urodzin.

Temat konkursu:

Narysuj Jana Pawła II w otoczeniu dziecka lub dzieci w czasie swoich pielgrzymek po kraju

i świecie.

Zadanie konkursowe

·         Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice  plastycznej w formacie  A4 ,A3 lub A2  (kredki, plastelina, farby lub inne)

·         Dzieci z grup przedszkolnych (Misie, Skrzaty, Biedronki) prace wykonują wspólnie z rodzicami .

·         Uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną pracę.

·         Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć pracę swoimi danymi: imię  i nazwisko, grupa przedszkolna.

Po wykonaniu pracy plastycznej, zrób zdjęcie swojej pracy i  prześlij na adres aszklanik@interia.pl Na prace czekam do 31 maja 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 3 czerwca 2020 roku.

Zapraszam do udziału i wspólnego świętowania setnej rocznicy urodzin papieża Polaka!!!!!